Aromaterapie pro miminka, děti a maminky 11.10.

Milované maminky, připravily jsme pro Vás v říjnu jeden milý a voňavý podvečer s aromaterapií a Janou Hašplovou. Dozvíte se, jak jemná a zároveň účinná dokáže být aromaterapie a jak ji můžete využít pro sebe, své maličké a i ty větší.

Mgr. Jana Hašplová
Jana je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

Vstupné:
- při koupi do 15. 9. 2019 cena: 400,-
- při koupi do 9. 10. 2019 cena: 450,-

O vstupenky pište na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Moc se na Vás maminky těšíme :)

PS: Beseda je maminky koncipována především jako čas pro Vás a Váš odpočinek, ovšem pokud byste chtěli přijít i se svým miminkem, tak ho moc rády přivítáme. Větším dětičkám prosím dopřejte čas s tatínkem, nebou babičkou, ať si i ony užijí čas plný pozornosti dle svých vlastních potřeb.