Milované maminky, připravily jsme pro Vás v říjnu jeden milý a voňavý podvečer s aromaterapií a Janou Hašplovou. Dozvíte se, jak jemná a zároveň účinná dokáže být aromaterapie a jak ji můžete využít pro sebe, své maličké a i ty větší.

Mgr. Jana Hašplová
Jana je autorkou receptur jemných aromakompozic pro firmu Ellinor orientovaných na péči o celou rodinu. Zabývá se čínskou medicínou, fytoterapií a jinými harmonizačními technikami zaměřenými na rodinnou terapii. Je zakladatelkou a ředitelkou Školy vědomého rodičovství a lektorkou mezinárodní společnosti masáží dětí a kojenců IAIM. Masážím dětí se věnuje již od roku 1993. Je autorkou knihy a výukového DVD Masáže dětí a kojenců. Spolupracuje s institucemi pečujícími o zdravotně postižené děti.

Vstupné:
- při koupi do 15. 9. 2019 cena: 400,-
- při koupi do 9. 10. 2019 cena: 450,-

O vstupenky pište na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Moc se na Vás maminky těšíme :)

PS: Beseda je maminky koncipována především jako čas pro Vás a Váš odpočinek, ovšem pokud byste chtěli přijít i se svým miminkem, tak ho moc rády přivítáme. Větším dětičkám prosím dopřejte čas s tatínkem, nebou babičkou, ať si i ony užijí čas plný pozornosti dle svých vlastních potřeb.

Drazí příznivci relaxačních masáží a Zenové zahrady, rádi bychom Vás upozornili, že se stěhujeme na nové místo. Moc se tam na Vás těšíme.

Nová adresa je: Pod Všemi svatými 427/17

Rádi bychom Vás pozvali na další večerní setkání s intuitivní masáží. 8.3. je dnem všech žen, pojďme jej tedy společně oslavit ztišením se, nahlédnutím do sebe a léčivým dotekem.

Máme opět 8 volných míst, každé za 200 Kč.
Jestli tato událost přitáhla Vaši pozornost, možná je to znamení ;) Rádi přivítáme i Vaše partnery/ky, nebo kamarády/ky.

Své místečko si můžete zamluvit na tel.: 605 216 375

Moc se těšíme,

Vaše Zenová zahrada

zamilovany poukaz

Máme novou limitovanou edici zamilovaných poukazů. Můžete využít nejen na svatého Valentýna, ale pro jakoukoliv zamilovanou příležitost. Má vaše drahá polovička narozeniny, svátek? Čeká Vás výročí a vy nevíte co? Obraťte se na nás. Určitě budete spokojeni. Svou práci máme rádi a děláme ji poctivě :) 

 

Únor je měsíc zimy, klidu, čekání na jaro a prodlužujících se dní. I my se můžeme začít pomalu a jemně probouzet ze zimního spánku a vzájemně se vyživit dotekem. 8.2. Měsíc dorůstá a dorůstající Měsíc je jako nádech, jako příliv energie. Péči kterou tělu dáme, pak lépe využije k načerpání nových sil.

Provedu Vás večerem, který zahájíme seznámením se s technikou masáží, pak bude následovat blok intuitivního doteku a na závěr společné sdílení nabytých dojmů a malé občerstvení.

Máme osm volných míst, každé za 200 korun. Pokud vás tato událost oslovila, zamluvte si své místo na tel.: 605 216 375

Moc se na Vás těšíme
Vaše Zenová zahrada